default-logo

reem_sac_ekimi

FUE ile Saç Ekimi

Dünyada ve Türkiyede uygulanan son saç ekimi tekniği olan FUE (Follicular Unit Extraction) hem saçı alırken hem de alınan saçı ekerken doğal sonuçlar üreten bir saç ekimi işlemidir. FUE ile tüm saç ekimi işlemlerinde olduğu gibi saçlı bölgeden alınan canlı saç köklerinin tek tek başın saçsız bölgesine transferinin gerçekleştirilmesi işlemidir.

Kaş Ekimi

Kaş ekimi, kaşların yanlış biçimlendirilmesi sonucunda meydana gelen şekil bozukluklarının giderilmesinde ve dökülen kaşların tedarik edilmesinde uygulandığı gibi yara, yanık, ameliyat ve dikiş izlerinin kapatılmasında da tercih edilmektedir. Sebebi her ne olursa olsun kaybedilmiş olan kaşların yeniden oluşturulması ya da mevcut kaşların yoğunlaştırılması, kalınlaştırılması ve istenilen estetik formda biçimlendirilmesi kaş ekimi ile mümkündür… Unutulmamalıdır ki, azalan ve dökülen kaşların yerine yeni kaşların çıkması mümkün olmadığından, kaybedilen kaşları telafi etmenin tek yolu kaş ekimidir.

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık kişinin kimliğinde önemli yer işgal etmektedir. Çok çeşitli şekiller verilebilen erkeğe özgü bir aksesuar gibidir. Köselerde testesteronun yetersizliği sebebiyle hiç çıkmadığı gibi hormon düzeyi normal iken genetik yapıdan dolayı çok seyrek yada dağınık halde çıkabilir. Her iki halde de kişi rahatsızlık duyabilmektedir.

reem-sac-ekimi

Rezervasyon Yaptır !