default-logo
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Ramada Plaza Istanbul, Taksim meydanına, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayına ve Nişantaşına yürüme mesafesinde ve Otel tüm büyük alışveriş merkezlerine metro ile 3 dakikalık mesafededir. Atatürk Havalimanına 23 km; Beyazıt ve Kapalı Çarşı”ya metro ile 8 dk”lık mesafede olup, Osmanbey metro durağının hemen önündedir.

Otel 162 lüks misafir odası ve 12 suiti ve 2 adet penthouse suiti ile sizlere üst düzey rahatlık ve konfor sunacaktır. Dekorasyon anlayışı size bir yandan evinizin sıcaklığını hissettirirken, diğer yandan odalar ve diğer tüm otel alanları yüksek teknolojik imkanlar sağlayan ürünler ile donatılmıştır.

Her mevsime göre ayarlanabilir iklimlendirme, satelite televizyon bağlantısı, Pay TV işeren LCD ekran televizyon sistemi, özel TV kanalları, dataport ve odalarda ve otel işerisinde ücretsiz kablosuz hızlı ADSL erişimi odalarda ve otel işerisinde kullanılan özelliklerden bazılarıdır.

Otelin giriş katında banka, tekstil mağazası, fotoğrafşı, erkek berberi, bayan kuaförü ve Douwe Egberts Coffee”den oluşan bir alışveriş alanı bulunmaktadır.

Rezervasyon Yaptır !