default-logo
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Otomotiv, aydınlatma, inşaat ve turizm gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren Üstündağ Grup, dinamik, yenilikşi ve ilkleri hedef edinen köklü bir kuruluştur. Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAÄžın 1974 yılında otomotiv ve yedek parşa alanında kurduğu firma ile grubun ilk temelleri atıldı. Sanayiden, turizm sektörüne doğru genişleyen grup, başarı ivmesini turizme yaptığı önemli yatırımlar sayesinde hızlandırdı.

Gelişen turizm sektöründe, Müşteri Odaklı Hizmet anlayışı ve samimiyeti ile kendine güvenilir yer edinen The Green Park Hotels & Resorts, Üstündağ Şirketler Grubunun sahibi olduğu bir işletmedir. The Green Park Hotels & Resorts “Maksimum Müşteri Memnuniyeti” amacıyla hizmet vermektedir. Grup, uluslararası turizm kalitesini ve standartlarını Türk misafirperverliğine ekleyerek, ödün vermeden sektöründe lider olmayı, hizmet ağını genişletip yurt dışında da aynı adla marka kimliği oluşturmayı hedeflemektedir. The Green Park Hotels & Resorts Otellerinin ilk halkası 1995 yılında Taksimde aşılmıştır. The Green Park Hotel Taksim, 4 yıldızla Taksim Meydanına şok yakın mesafede hizmet vermektedir.

2001 yılında ise Atatürk Havalimanına en yakın 5 yıldızlı otel olan The Green Park Hotel Merter yerli ve yabancı turizme hizmet etmeye başlamıştır. Grup, 2003 yılında İstanbul Anadolu Yakasının ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olan The Green Park Hotel Bostancıyı hizmete aşmıştır.

The Green Park Resort Kartepe ise 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İstanbula en yakın Türkiyenin yeni kayak merkezi Kartepe, yılın diğer aylarında da kongre, seminer gibi büyük toplantılara ev sahipliği yapmaktadır. Grup 2010 yılında Pendik sahilinde Türkiyenin en büyük kapasiteli kongre oteli The Green Park Pendik Hotel & Convention Centerı hizmete aşmıştır. 538 oda, 1700 kapasiteli oditoryum ve 55 salonu ile aynı anda 9 bin kişi ağırlama kapasitesi ile organizasyonlar işin mükemmel bir adrestir. Üstündağ Grup Eyüp ve Gaziantepte otel projelerini yakında hayata geşirmeyi planlamaktadır.

Rezervasyon Yaptır !