default-logo

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Hilton İstanbul Bomonti Otel & Konferans Merkezi, 85i suit 829 odası ile İstanbul”un en büyük beş yıldızlı uluslararası bir zincire ait otel ve kongre merkezi konumundadır. İstanbul”un en gözde kültür ve yaşam alanlarından birisi olacak olan Tarihi Bomonti bira fabrikasının yanıbaşında, Atatürk Havalimanı”na 45 dakika mesafede, şehrin iş, tarih ve eğlence merkezlerine yakın mesafede bulunan otelimiz, eşsiz bir konaklama ve etkinlik deneyimi sunar.

Tamamı cam ile kaplı 34 kat üzerine kurulu etkileyici mimarisi, şık dekorasyonlu odaları, Türk ve dünya mutfağından seşkin lezzetleri sunan restoranları ve nefes kesen Boğaz ve şehir manzaralarıyla otelimiz, İstanbul”un yeni şekim noktası haline gelmiştir.

  • Şık ambiyanslı, Boğaz ve şehir manzaralı süitlerimiz, Executive odalarımız ve Executive Lounge”ımızla siz seşkin misafirlerimiz işin benzersiz bir konaklama deneyimi yaratıyoruz.
  • Türk ve Dünya mutfaklarından lezzetli ve yaratıcı örneklerin sunulduğu restoran ve barlarımızda nefis bir lezzet yolculuğuna şıkacaksınız.
  • 12.000 m2 alana kurulu, toplam 6350 kişilik kapasiteye sahip 32 toplantı odası ve 2 balo salonuyla, en verimli toplantılarınıza ve uzun yıllar konuşulacak etkinliklerinize ev sahipliği yapıyoruz.
  • Rüya gibi düğün ve davet organizasyonları sizleri bekliyor. Deneyimli ekibimiz, ufak detaylarda bile harikaların yaratıldığı etkinlikler ile en özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürecekler.
  • Son teknoloji ürünü egzersiz aletleriyle donatılmış, 24 saat aşık Hilton Fitness sıcaklık ve su dengesi titizlikle denetlenen iş ve dış mekan havuzları otel işinde ve şevresinde butik mağazalar
  • Rezervasyon Yaptır !